ČIPOVÁNÍ PSŮ

dovolená

06.02.2020 15:34

od 1.ledna 2020 je očkování proti vzteklině platné, pouze pokud je pes čipován.

25.11.2019 16:14
POZOR od 1.ledna 2020 je očkování proti vzteklině platné, pouze pokud je pes čipován. Čip může vašemu psovi,pokud se ztratí výrazně zkrátit cestu domů, bude-li zapsán v registru čipovaných zvířat. Ráda vám pomůžu a poradím. Kromě čipování psů nabízím také pomoc se zápisem do registru čipovaných...

NOVÝ POMOCNÍK
nově mám k dispozici ultrazvuk pro vyšetřování dutiny břišní. Pomáhá při odhalení nemocí dělohy, ledvin, močového měchýře, prostaty, střev jater apod. Je důležitý pro rozpoznání a kontrolu plodů v průběhu březosti, i pro vyšetření po porodu.

Protože je lehký a skladný, můžu nyní vyšetřit v případě potřeby pacienta např. rodící fenu i u vás doma.
                  

 

POZOR

od 1.ledna 2020 je očkování proti vzteklině platné, pouze pokud je pes čipován.

Čip může vašemu psovi,pokud se ztratí výrazně zkrátit cestu domů, bude-li zapsán v registru čipovaných zvířat.

Ráda vám pomůžu a poradím.

Kromě čipování psů nabízím také pomoc se zápisem do registru čipovaných zvířat.

 

 

NEPODPORUJTE MNOŽÍRNY

 

POKUD SI CHCETE POŘÍDIT PEJSKA NESPĚCHEJTE, BUĎTE OPATRNÍ.VYBÍRÁTE SI PARŤÁKA NA 10-13 LET

 

CHOVATELÉ vám umožní navštívit štěňata u feny – pochlubí se rodiči. Poradí vám s výběrem. Ptají se jestli pejsek bude u vás bydlet v bytě nebo v domku se zahradou. Nachystají pro štěňě trochu žrádla na první dny... Stojí o to zůstat v kontaktu, dozvědět se, jak se štěněti u vás daří. Prodají vám odčervené očkované čipované zvíře s očkovacím průkazem aspoň 8 týdnů staré.

 

PODEZŘELÉ CHOVÁNÍ PRODÁVAJÍCÍHO (MNOŽITELE):

Neumožní vám vidět rodiče, štěňata u matky. Nabídnou se, že vám štěně raději přivezou. Štěně je často maličké 4-5 týdnů staré, nedostatečně socializované, zablešené i nemocné. Množitel chce jen převzít peníze a zmizet. Štěně obvykle není ani odčervené, ani naočkované. Někdy množitel vymlouvá, že je očkované, ale nemá průkaz. Veterinář, vystaví průkaz společně s očkováním, píše do průkazu další termín očkování.

Částku, kterou ušetříte obvykle mnohonásobně převýší výdaje na veterináře, čas než si mládě zvykne na nové prostředí – lidi, děti auta apod. než se odnaučí bázlivosti, agresivitě apod.

 

OČKOVÁNÍ PROTI PSINCOVÉMU KAŠLI SE SLEVOU
Chodíte na cvičák, účastníte se se svým kamarádem nějakého sportu či výstav? Nebo mívá váš pes sklony ke kašli nebo zvracení? Dejte ho naočkovat proti psincovému kašli.
DO 8.3.2018 VÁM NABÍZÍM VÝHODNOU CENU 250,podrobnosti na tel: 605 435 649

 

VAKCINACE KRÁLÍKŮ

                                                                                   Chtěla bych upozornit, že nastává nejvhodnější období pro vakcinaci králíků proti myxomatóze a králičímu moru. Myxomatózu přenáší komáři a je proto vhodné očkovat i jednotlivě chované zakrslé králíky.

BRAVECTO spot pro kočky

Mám dobrou zprávu pro všechny, kdo bojují s klíšťaty a blechami u koček. Nový preparát Bravecto už je k dispozici i pro kočky ve formě spotu - tzv. kapičky na kůži. Účinkuje 12 týdnů-Zatím si jej všichni chovatelé chválili. Doporučuji vyzkoušet hlavně u blech, které jiným preparátům vzdorovaly. Cena 559,-

CHOVATELSKÉ POTŘEBY

do přehledu přípravků proti blechám jsem přidala nově Activyl a Activyl TickPlus. Najdete zde také obecné rady pro výběr vhodného proparátu.

více na  chovatelské potřeby

 Jak předcházet nežádoucímu chování?

Vzhledem k tomu, že se často setkávám se stížnosti na "nežádoucí chování" čtyřnohých kamarádů, ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti jak správným výběrem a výchovou štěněte můžete většině z nich předejít. Na stránce poruchy-chovani/ najdete rady a typy, které chci postupně doplňovat. Na vaše dotazy ráda odpovím na veterina.sezemice@email.cz
 

CHCEME BÝT SE ZVÍŘÁTKY KAMARÁDI

Povídání o komunikaci s čtyřnohými kamarády a jek předcházet nedorozumněním a zraněním. Nabízím možnost uspořádat besedu v mateřské nebo základní škole i osobní konzultace.
 

BOJ SE ZUBNÍM KAMENEM U PSŮ A KOČEK

Přichystala jsem pro vás přehled preparátů, které vám mohou pomoci předcházet tvorbě zubního kamene, i odstranit již vytvořený zubní kámen. Můžete je zakoupit v ordinaci, nebo vám je mohu poslat poštou.Dobré zkušenosti mám s novým přípravkem PlaqueOff. Budu ráda, když napíšete také vaše zkušenosti. Vaše dotazy ráda zodpovím.  

 PŘÍPRAVKY PROTI ZUBNÍMU KAMENI

 

Nová cedule pro vaši lepší orientaci :-)

 

 

NOVÁ ORDINACE

 Od dubna ordinuji v nové ordinaci na Mánesově ulici v Sezemicích.

Vcházejte zatím nedodělanou brankou vedle domu, po chodníčku k bočnímu vchodu a pak po schodech dolů do přízemí.

Podrobnosti včetně mapy a fotografií najdete v kontaktech.

 

CHOVATELSKÉ POTŘEBY

Nově nabízím přehled preparátů proti parazitům psů a koček. Můžete si je vybrat a objednat na veterina.sezemice@email.cz Případné dotazy ráda odpovím.  Vyzvednout si je můžete v ordinaci, eventuelně zaslat poštou. Nabídku zboží chci postupně rozšiřovat. V případě zájmu může vniknout e-shop. Pište mi prosím i o jaké zboží byste měli zájem. Děkuju Pavla Marešová

ROZŠÍŘENÍ NABÍDKY SLUŽEB O:

CHIRURGICKÉ ZÁKROKY: KASTRACE APOD.

PARAZITOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ SRSTI

VYŠETŘENÍ STOLICE NA PŘÍTOMNOST PARAZITŮ

PORADENSTVÍ PŘI VÝBĚRU A VÝCHOVĚ ŠTĚNĚTE