OČKOVÁNÍ PROTI PSINCOVÉMU KAŠLI SE SLEVOU
Chodíte na cvičák, účastníte se se svým kamarádem nějakého sportu či výstav? Nebo mívá váš pes sklony ke kašli nebo zvracení? Dejte ho naočkovat proti psincovému kašli.
DO 8.3.2018 VÁM NABÍZÍM VÝHODNOU CENU 250,podrobnosti na tel: 605 435 649

 

VAKCINACE KRÁLÍKŮ

                                                                                   Chtěla bych upozornit, že nastává nejvhodnější období pro vakcinaci králíků proti myxomatóze a králičímu moru. Myxomatózu přenáší komáři a je proto vhodné očkovat i jednotlivě chované zakrslé králíky.

BRAVECTO spot pro kočky

Mám dobrou zprávu pro všechny, kdo bojují s klíšťaty a blechami u koček. Nový preparát Bravecto už je k dispozici i pro kočky ve formě spotu - tzv. kapičky na kůži. Účinkuje 12 týdnů-Zatím si jej všichni chovatelé chválili. Doporučuji vyzkoušet hlavně u blech, které jiným preparátům vzdorovaly. Cena 559,-

CHOVATELSKÉ POTŘEBY

do přehledu přípravků proti blechám jsem přidala nově Activyl a Activyl TickPlus. Najdete zde také obecné rady pro výběr vhodného proparátu.

více na  chovatelské potřeby

 Jak předcházet nežádoucímu chování?

Vzhledem k tomu, že se často setkávám se stížnosti na "nežádoucí chování" čtyřnohých kamarádů, ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti jak správným výběrem a výchovou štěněte můžete většině z nich předejít. Na stránce poruchy-chovani/ najdete rady a typy, které chci postupně doplňovat. Na vaše dotazy ráda odpovím na veterina.sezemice@email.cz
 

CHCEME BÝT SE ZVÍŘÁTKY KAMARÁDI

Povídání o komunikaci s čtyřnohými kamarády a jek předcházet nedorozumněním a zraněním. Nabízím možnost uspořádat besedu v mateřské nebo základní škole i osobní konzultace.
 

BOJ SE ZUBNÍM KAMENEM U PSŮ A KOČEK

Přichystala jsem pro vás přehled preparátů, které vám mohou pomoci předcházet tvorbě zubního kamene, i odstranit již vytvořený zubní kámen. Můžete je zakoupit v ordinaci, nebo vám je mohu poslat poštou.Dobré zkušenosti mám s novým přípravkem PlaqueOff. Budu ráda, když napíšete také vaše zkušenosti. Vaše dotazy ráda zodpovím.  

 PŘÍPRAVKY PROTI ZUBNÍMU KAMENI

 

Nová cedule pro vaši lepší orientaci :-)

 

 

NOVÁ ORDINACE

 Od dubna ordinuji v nové ordinaci na Mánesově ulici v Sezemicích.

Vcházejte zatím nedodělanou brankou vedle domu, po chodníčku k bočnímu vchodu a pak po schodech dolů do přízemí.

Podrobnosti včetně mapy a fotografií najdete v kontaktech.

 

CHOVATELSKÉ POTŘEBY

Nově nabízím přehled preparátů proti parazitům psů a koček. Můžete si je vybrat a objednat na veterina.sezemice@email.cz Případné dotazy ráda odpovím.  Vyzvednout si je můžete v ordinaci, eventuelně zaslat poštou. Nabídku zboží chci postupně rozšiřovat. V případě zájmu může vniknout e-shop. Pište mi prosím i o jaké zboží byste měli zájem. Děkuju Pavla Marešová

ROZŠÍŘENÍ NABÍDKY SLUŽEB O:

CHIRURGICKÉ ZÁKROKY: KASTRACE APOD.

PARAZITOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ SRSTI

VYŠETŘENÍ STOLICE NA PŘÍTOMNOST PARAZITŮ

PORADENSTVÍ PŘI VÝBĚRU A VÝCHOVĚ ŠTĚNĚTE